PT-200 Тоалетна

PT-200 Тоалетна

Краток опис:

Точка бр: PT-200 тоалет стил: клеча Тип Големина: L1160 * W1120 * H2300 (мм) Тежина: 120Kgs Свежи резервоарот за вода: 80 Литри отпад на резервоарот за вода: 280 Литри внатрешна тоалетот чинија и рака мие станица Арматури: Укинување Род, пропустливи цевка , метал база за forkliftETAL, врата огледало, Грб Кука, носителот тек. Изборно: Поддржувајќи отпад Вентил Стандардна Clors: Тоалет Боул :: црвена, сина тоалет ѕид: сива, сина TToilet База: Мермер рака мие станица: Мермер чистење циклус: 100 лице Тек / 5 дена


 • ФОБ Цена: US $20-999 / Piece
 • Мин.нарачката Количина: 20 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 4000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр: PT-200 Тоалетна

  Стил: клеча Тип

  Големина: L1160 * * W1120 H2300 (мм)

  Тежина: 120Kgs

  Свежи резервоарот за вода: 80 Литри

  Отпад на резервоарот за вода: 280 Литри

  Внатрешна тоалетот чинија и се мие станица Рака 

  Арматури: Укинување Род, пропустливи цевка, метал база за 

  forkliftETAL, врата огледало, Закачалка за палто, се тркалаат носителот. 

  Изборно: Поддржувајќи вентил отпад

  Стандардна Clors:

  Тоалетот чинија :: Црвена, Сина

  Тоалет ѕид: сива, сина

  TToilet База: Мермер 

  Измијте станица рака: Мермер

  Чистење циклус: 100 лице Тек / 5 дена


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !